«قهوه تلخ» رفع توقیف شد؛ مدیری ادامه سریالش را می‌سازد

«قهوه تلخ» رفع توقیف شد؛ مدیری ادامه سریالش را می‌سازد
۱۳۹۰/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۸
خبر » اصفهان
کد خبر : 2003

ساج : با رفع مشکلات پیش آمده برای سریال «قهوه تلخ»، سازندگان این سریال ادامه آن را می‌سازند.

به گزارش ساج نیو ز،  پس از انتشار نسخه قاچاق سری 26 مجموعه «قهوه تلخ»، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ساخت ادامه این سریال را به حالت تعلیق درآورد تا تکلیف نسخه قاچاق روشن شود.

بنا بر این گزارش، پس از گذشت چند ماه سرانجام تکلیف مجموعه «قهوه تلخ» روشن شد و تهیه‌کنندگان مجموعه قصد دارند قسمت‌های جدید این سریال را بسازند. علی‌رغم برخی اخبار منتشر شده مبنی بر پایان «قهوه تلخ» در دو قسمت اخیر، سازندگان آن قصد دارند داستان را به روال قبل ادامه دهند.

 در حال حاضر سری ۲۶ که نسخه قاچاق آن توزیع شد، به همراه سری ۲۷ آماده است و سازندگان آن در تلاشند تا قسمت‌های جدید قهوه تلخ را به‌زودی وارد بازار کنند.

سعید رجبی فروتن، مدیر کل دفتر همکاری‌های سمعی و بصری و نمایش خانگی نیز در این باره گفت: خوشبختانه با پی‌گیری‌های انجام شده عاملان نسخه قاچاق سری ۲۶ قهوه تلخ شناسایی و محاکمه شدند. این اتفاق در حالی بود که هیچ‌کدام از عوامل سازنده این مجموعه در این رویداد دخالتی نداشتند.

وی ادامه داد: در حال حاضر سازندگان این مجموعه با توجه به داشتن پروانه ساخت می‌توانند ادامه کار را بسازند و به منظور بازبینی در اختیار ما قرار دهند.

رجبی فروتن گفت: سازندگان «قهوه تلخ» مشکلی برای ادامه کار ندارند و می‌توانند به روال سابق به کار خود ادامه دهند.

ادامه سریال «قهوه تلخ» در حالی ساخته می‌شود که بسیاری از بازیگران به دلیل فاصله ایجاد شده میان تولید قسمت‌ها با پروژه خداحافظی کرده‌اند و مشغول به کار در دیگر آثار سینمایی و تلویزیونی شده‌اند.

 

یه سری آدم مریض هستند که دل شون نمی یاد مردم خوش باشند هر بار به یه چیزی باید گیر بدن.این مدیری تنها طنز ساز ایران هست که اکثر مردم قبولش دارند و هر بار مجموعه ساخت چوب لای چرخش گذاشتند.7 ماه تاخیر در ادامه قهوه تلخ فقط برای یه نسخه قاچاق!!!این همه فیلم و سریال قاچاق تو ایران هر روز منتشر می شه حالا این یکی شده عامل این همه تاخیر؟!آخه دروغ که شاخ و دوم نداره؟البته دروغ شنیدن و ریا کاری تو ایران یه چیز عادی هست.اینم روش...

/ 0 نظر / 5 بازدید