پروفسور سمیعی: به احداث شهرک سلامت در اصفهان خوش بین هستم

خبرگزاری ایمنا: بزرگترین جراح مغز و اعصاب جهان با بیان این که به احداث شهرک سلامت در اصفهان خوش بین هستم، گفت: به اصفهانی ها تبریک می گویم که شهردار شهرشان فردی دانشگاهی و علمی است و به ندرت در دنیا چنین اشخاصی سکاندار شهرشان هستند.


سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۰
به گزارش ایمنا، پروفسور سمیعی در مراسم آغاز عملیات اجرایی اولین شهرک سلامت اصفهان با ابراز خرسندی جهت حضور در این مراسم افزود:اصفهانی ها از هوش و ذکاوت بالایی برخوردار می باشند به طوری که شهردار شهرشان را فردی علمی و با تجربه برگزیده اند این در حالی است که در دنیا به ندرت شهردار شهری چنین ویژگی هایی دارد.
وی با اشاره به این که دکتر سقاییان نژاد ریاست دو دانشگاه مهم در کشور را برعهده داشته است ” مهمتر از موضوع سلامت در دنیا وجود ندارد و هرچه در این زمینه مسوولان تلاش کنند باز هم ناچیز است اما با توجه به مسوولان باتجربه و علمی شهر واستان اصفهان به احداث شهرک سلامت در این شهر خوش بین هستم. “
اذعان داشت: پذیرفتن مسوولیت یک ” مهمتر از موضوع سلامت در دنیا وجود ندارد و هرچه در این زمینه مسوولان تلاش کنند باز هم ناچیز است اما با توجه به مسوولان باتجربه و علمی شهر واستان اصفهان به احداث شهرک سلامت در این شهر خوش بین هستم. “ شهر بسیار کار سخت و دشواری است لذا لازم است به
اصفهانی ها تبریک بگویم که چنین فردی سکاندار شهرشان است چرا که این مهم برای آینده شهر موضوعی حیاتی است.
وی با بیان این که به طور حتم دکتر سقاییان نژاد با سابقه درخشانش جهت اعتلای علم و دانش اصفهان کوشش خواهد کرد ادامه داد:توسعه و آبادنی شهر به علم ودانش فرد- فرد مسوولان آن شهر وابسته است و علم ودانش باید حکومت کند.
بزرگترین جراح مغز و اعصاب جهان با تاکید بر نقش سلامت در زندگی افراد اظهارداشت: مهمتر از موضوع سلامت در دنیا وجود ندارد و هرچه در این زمینه مسوولان تلاش کنند باز هم ناچیز است اما با توجه به مسوولان باتجربه و علمی شهر واستان اصفهان به احداث شهرک سلامت در این شهر خوش بین هستم.
وی حضور افراد و پزشکان باتجربه را در شهرک سلامت اصفهان مهم خواند و افزود: بکارگیری افراد متخصص و باتجربه ارزش و منزلت این شهرک را دوچندان خواهد کرد ولی درصورت بروز کوچکترین اشتباهی به اهداف احداث این شهرک خدشه وارد خواهد کرد.
پروفسور سمیعی جایگاه اصفهان را از لحاظ داشتن افراد متخصص و باتجربه مهم دانست و تصریح کرد: امید است با حضور افراد با تجربه و کاردان در شهرک سلامت اصفهان اهداف مورد نظر تحقق یابد.
وی از عضویت در هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبرداد و گفت: هنوز بنده عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران نشده ام و این امر بیانگر زرنگی اصفهانی ها است!

/ 0 نظر / 12 بازدید