آمریکا در انتظار ننگی دیگر؛منافع آمریکا یا منافع مردم سوریه

معمولاً اهل بحث های سیاسی نیستم اما بحث های اخیر جنگ طلبی آمریکا بر علیه سوریه باعث شد بعد از مدت های بیام مطلبی بنویسم.

حدود یکی دو هفته قبل اسناد دخالت آمریکا در کودتا 28 مرداد سرنگونی مصدق و بعد هم آگاهی آمریکا از حمله شیمیایی عراق علیه ایران منتشر شد.مطالبی که خودشون منتشر کردند و البته از قبل هم همه می دونستیم که این اتفاقات افتاده.حالاجالب اینجاست آمریکا باز به یه بهانه که صد در صد خودش در وقوعش دخیل هست می خواد جنگ راه بیاندازه.واقعاً نمی دونم مردم آمریکا چطور با منافعی که از کشورهای دیگه براشون تامین می شه راحت زندگی می کنند؟

البته این را هم بگم که هر بلایی سر کشورهای جهان سومی میوفته مقصر افکار بسته و افراطی مردم اون هاست!؟

اما جالب هست برام که چه کسانی خالق تسلیخات شیمیایی هستند؟آیا اعراب و کشورهای جهان سومی توانایی خلق این تکنولوژی ها را داشتند؟!خود کشورهای غربی این تسلیحات را ساختند و به و بر علیه کشورهای جهان سومی استفاده کردند و حالا که همین سوریه از همین ساخته های غربی ها حالا چه دولتش و چه مخالفانش استفاده کردند اون را کردند پیرهن عثمان و بهانه جنگ!؟پول این تسلیحات را گرفتند حالا که استفاده شده طلبکار هم شدند.بابا خیلی با حالید!؟

آمریکا تو قضیه عراق هم به بهانه تسلیحات کشتار جمعی صدام جنگ راه انداخت و بعد هم هیچ چیزی پیدا نشد.فقط مصیب مردم عراق رنگ دیگه ای به خودش گرفت.به نظر من که وجود صدام برای عراقی ها شاید بهتر هم بود.به قول معروف می گن وجود یه حاکم ظالم بهتر از حاکمان عادل هست.الان عراق چند تکه شده و هر قومی و مذهبی برای خودشون حکومت می کنند و هم دیگه را دارند می کشند.این نتیجه جنگ آمریکا علیه عراق بود.البته برای مردم بدبخت عراق.

همینطور هم در مورد افغانستان.بن لادنی که دست پرده خود آمریکا و یک عربستانی بود شد شری برای خودش و بعد هم وسیله ای برای جنگ.جالب هست طالبانی که سرکرده اش عربستانی بود تو تمام کشورهای مسلمان فعالیت های سیاسی و نظامی خراب کارانه داره جز خود عربستان!!؟این جای تعجب نداره؟این به این معنی نمی تونه باشه که خود حکومت فعلی عربستان هم دستی بر آتش دارند.

خلاصه اینکه آمریکایی ها و غربی ها از جهل و تعصبات بی جای ما جهان سومی ها علیه خود ما استفاده می کنند.خود کرده را تدبیر نیست.آمریکا واقعاً جنایتکار و زورگو هست ولی این ما هستیم که بهش اجازه چنین دست اندازی هایی دادیم.

خدا نکنه روزی جهل و تعصبات ما دستاویز آمریکا برای به جنگ کشیدن ایران عزیزمون بشه...

/ 3 نظر / 25 بازدید
Mohammad Ramezani Pour

با سلام به سایت ما نیز سری بزنید شاید مطالبی که میخواهید بدست آورید. جهت آمار بازدید و کسب رتبه با سایت پاتوق شهر تبادل لینک کنید.(وقت چندانی نمی گیرد.) راستی انجمن هم افتتاح شد که شما دوستان عزیز میتوانید مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایید.(مخصوصا در زمینه ی وبلاگ و کد نویسی) آدرس سایت = http://www.patoghshahr.ir آدرس تبادل لینک = http://www.link2.patoghshahr.ir آدرس انجمن سایت =http://www.patoghshahr.ir/Forum موفق باشید!

بهترین کسب درآمد اینترنتی

سلام خداییش وبلاگ خوبی داری اگه می خوای از بازدید های وبلاگت درامد مستقیم بگیری می تونی تو سایت زیر عضو بشی و بعد از اینکه پولت به 1000 تومن رسید تو کمتر از 12 ساعت بگیریش فقط کافیه کد کسب درامد رو ازش بگیری و تو وبلاگت بزاری من خودم عضوشم سایتش عالیه. http://parspa.s2a.ir

یعقوب

کسب درآمد از اینترنت آسان شد! بهترین سایت های اینترنتی کسب درامد تضمینی وقابل اعتماد.