آیا دلیلی برای شرکت در انتخابات مجلس وجود دارد؟

برای من اصفهانی که تقریباً هیچ هنری از نمایندگان شهرم تو مجلس ندیدم انتخاب نماینده برای شهرم معنی نداره.بزرگترین مشکلات شهری اصفهان که باید تو بعد کلان مملکت حل بشه و از عهده مدیران استانی و شهری خارج هست این موارد هست:

*خشکی زاینده رود و عدم تقسیم عادلانه آب اون

*مشکل مترو و ترافیک شهر اصفهان

*مشکل ورزشگاه نقش جهان

این مشکلات سال هاست گریبان اصفهان را گرفته ولی نمایندگان شهر اصفهانی عاجز از حل اون ها هستند.نمی دونم نماینده منتخب شهرها تو کشور ما معنیش چی هست؟غیر از این هست که من به فردی رای می دم تا انتخاب بشه و از حقوق شهری مون دفاع کنه؟کدوم نمایندگان اصفهان این وظیفه را به درستی انجام دادند؟

حضور نمایندگان تو دفاترشون و پذیرش مردم و حل مشکلات اون ها که وظیفه نماینده مجلس نیست.مشکلات شهری وظیفه شهرداری هست و در نهایت وظیفه استانداری نه وظیفه نماینده مجلس که اون را پرونده مثبت خودشون قلمداد می کنند.

شخصاً که علاقه ای به شرکت در انتخابات ندارم.البته باید صبر کرد و جو این دوره و کاندیداها را دید.اگه افراد قابلی توشون دیده بشه شاید رای بدم.

اون کسایی هم که بیرون مملکت نشستند و برای مشکلات مردم نسخه می پیچند هم بهشون بگم که دلیل عدم رای دادن من اظهار فضل ها!!!ی شما نیست.من به هیچ وجه موافق دخالت دیگران تو کشورم نیستم و نیازی هم به وجود دایه عزیزتر از مادر برای مردم کشورم نمی بینم.شما همونجا به عیش و نوش تون مشغول باشید به امید خدا خود مردم مشکلات شون را به موقعش حل می کنند.نیازی به نسخه های بیگانه ها نیست.

/ 2 نظر / 4 بازدید
KhoSHNavaz

سلام خیلی با این مطلبت حال کردم. لطفا به سایت منم یه سر بزن عضو هم شو جای دوری نمیره تو نظر سنجی هم حتما حتما شرکت کن اگه حالشو داشتی تو انجمن هم یه فعالیتی کن به فروشگاه هم سر بزن ممنون http://khoshnavaz.in

موافقم که کاری نکردند