بازم رودخونه خشک شد!!!

بازم که زاینده رود خشک شد!؟هر روز که از نزدیک رودخونه رد می شم و بیابان برهوت وسطش را می بینم دلم مثل ترک های ناشی از خشکی رودخونه ترک می خوره.رودخونه مون دلش به رنگ پل های تاریخی شهرمون شده.هر دو خاکی شدند.یک رنگ شدند اما این جاست که دورنگی بهتره.

نمی دونم چی بگم.اگه از خشکسالی هست که چه می شه کرد.باید امیدمون به خدا باشه و بازش های خوب و گذشت دوران خشکسالی اما اگه اجحاف در حق مردم اصفهان باشه و بستن آب و خرج کردن سهم اصفهان تو استان مجاور که امیدوارم از گل شون پایین نره.دوست ندارم همچین مسئله ای باعث عداوت من با هم وطن هام بشه اما اگه واقعاً اون طور باشه باید دنبال کسایی بود که باعثش هستند.

آدم بی انصافی نیستم.دوست ندارم به قیمت پر آبی رودخونه و لذت شخصیم عده ای از داشتن آب بی بهره باشند اما اگه با وجود پر آبی زاینده رود جایی در مذیقه نباشند از حقم نمی گذرم.و باعثش را مسئولینی می دونم که با بی کفایتی شون باعث این مشکل شدند.شنیدم ولی ندیدم که تو شهرکرد و اطرافش رودخونه پر از آب هست و کاملاً وضعیت 180 درجه ای با بخش اصفهان رودخونه داره.

امیدوارم هم ما رودخونه پر آب باشه و هم دیگران از آب زاینده رود بهره ببرند.

/ 3 نظر / 15 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم[گل] اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[قلب] سلام علیکم[لبخند] ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ ☺ امام حسن عسكری علیه السلام فرمودند ☺ ☺ از نشانه های فروتنی اين است كه به هركس می گذری سلام كنی و در پايين مجلس بنشينی ☺ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

تارا

منم واسه زاینده روددعامیکنم......[گل]

maedeh

سلااااااااااااااااااام مارویادت رفت؟؟؟؟؟؟؟؟بهم سربزنی خوشحال میشم... هوای اصفهان خیلیییییییییییییییییییی گرمه...وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای!!![لبخند]