بالاخره انتخابات نهمین دوره مجلس هم تموم شد با سوالات بی جواب بسیار!!!

خب بالاخره این انتخابات مجلس هم رسید و برگزار شد و البته برای اصفهانی ها به دور دوم هم کشید!!!

اما سوالات زیادی برای من همچنان باقی هست که جوابی براش نگرفتم.

اینکه چطور می شه در زمان انتخابات و قبل و بعدش عکس خانوم های بدحجاب یه پرستیژ خاصی برای صدا و سیما و رسانه های ملی به حساب می یاد ولی در بقیه مواقع گناه هست و خلاف شئونات اسلامی و براش حتی راهپیمایی حجاب هم برگزار می شه؟!!!

اینکه مردم مثلاً اصفهان برای چی باید اسم کسانی را در برگه رای بنویسند که 30 سال هست تو حل و فصل مشکلات مترو و مصلی و تونل آبرسانی زاینده رود و ورزشگاه نقش جهان و... موندند؟

اینکه وقتی اسم این عمل انتخابات هست چطور می شه که حضور در انتخابات به خود انتخاب ارجحیت داره؟خب وقتی کمیت به کیفیت برتری داشته باشه می شه بی اعتمادی و ناامیدی.نمی شه؟

اینکه چطور نماینده یه شهری با شام دادن های هر شبه می ره به مجلس اونم با اسم مسلمونی؟حتماً با خرج های دیگه هم کارهای دیگه خودش را راست و ریس می کنه و تهش ممکنه یه پایه در اختلاس 3000 میلیاردی در بیاد!!!

اینکه چطور نماینده فعلی که در مورد مسائل مملکتی داره در حال حاضر نظر و رای می ده برای دوره جدید رد صلاحیت می شه.اگه صلاحیت نداره پس الان تو مجلس داره چیکار می کنه؟اگه خلافی کرده چرا بیرونش نمی کنند؟اگه درست کار هست و باید تو مجلس باشه چرا رد صلاحیت می شه؟

از این سوالات بی جواب بسیار هست اما...

/ 0 نظر / 13 بازدید