روزگار سخت ما

مشکلات اقتصادی داخلی و تحریم های خارجی واقعاً دیگه داره طاقت فرسا می شه.تورم روز به روز داره کمر مردم را می شکنه.تا کی باید این گرونی ها را تحمل کنیم.برای منی که تازه ازدواج کردم و با یک حقوق ثابت باید خرج ها را با تورم ساعت به ساعت و روز به روز انجام بدم خیلی سخت هست.تازه خدا را شکر من کار دارم وای به اونایی که کار ندارند یا اگه دارند حقوقشون اونقدری نیست که لااقل شکم شون را سیر کنند.

اون کسایی که تو داخل کشور با بی کفایتی هاشون اقتصاد را نابود کردند و اون خارجی هایی که برای منافع شخصی شون با تحریم ها مردم ما را تحت فشار گذاشتند روزی باید جواب پس بدند که چرا این جور با مردم ایران رفتار کردند.حداقل توقع مردم ایران این هست که مسئولان مون فشارهای وارد شده به مردم و تورم شدید را بپذیرند تا بلکه مردم از ته دل باهاشون همراهی کنند.همه می دونند که تحریم ها داره به کشور صدمه می زنه ولی مسئولان کشور منکرش هستند.به خدا مردم ما اگه باهاشون رو راست برخورد بشه از جون مایه می گذارند.

خدا کنه اتفاق بدی برای ایران عزیزمون نیوفته.

/ 1 نظر / 15 بازدید
کوروش

البته برای کاسب و دلال جماعت خوبه.چون هیچ کالایی قیمت ثابت نداره.یک زمانی اگر برنج 1000 تومن گرون میشد صدای مردم درمیومد و به فروشنده اعتراض می کردند. ولی الان دیگه مردم عادت کردند و کاسب جماعت هم هر چی بتونه میندازه.دیگه به کسی جوابگو نیست.