درد و بلای هر چی والیبالی هست بخوره تو سر فوتبالی ها به خصوص سرخابی ها

واقعاً نتایجی که تیم ملی والیبال در رقابت های جهانی کسب کرده خیلی هیجان انگیز و البته تامل برانگیز بوده.این موفقیت ها دو چیز را می تونه ثابت کنه:

1-تاثیر یه مربی درجه یک بین المللی مثل ولاسکو که خوب می دونه چه کسانی را چه موقع تو ارنج بذاره.کی وقت بگیره و چی بگه.تجربه ولاسکو  عامل اصلی موفقیت های تیم ملی والیبال بوده.به مسئولان فدراسیون والیبال تبریک می گم.

2-رشته هایی که سرخابی جماعت توش نفوذ نداشته باشند و حواشی شون اون رشته را نابود نکنه موفق هستند.واقعاً این نکته جای فکر بیشتر نداره؟چرا فوتبال با این همه هوادار و هیاهو و پول های و هزینه های سرسام آورش سر سوزنی به اندازه سایر رشته ها مثل والیبال و بستکبال و وزنه برداری و کشتی و تکواندو و کاراته و وشوو و ... موفقیت نداشته؟به نظر من عامل اصلی توجه بیش از حد به فوتبال و در راسش سرخابی ها هست که گندابی برای فوتبال درست کردند که هر چیزی حتی زیبا هم که باشه توش غرق می شه.در حال حاضر تا جایی که می دونم مطبوعات ورزشی از یارانه ها برای کاغذهاشون استفاده می کنند ولی بیشترین حجم مطالب شون فوتبالی هست و به خصوص سرخابی و حواشی بی ارزش شون.در کنار این حواشی هم فسادهای زیادی اتفاق می افته که خود اون رسانه ها مستیم یا غیر مستقیم عامل رخدادش هستند.به اضافه اینکه غالباً پول زیاد فساد می یاره که تو فوتبال ما بی حد داره خرج می شه.شنیدم پرسپولیس برای اریکسون حرف از 1 میلیون پوند زده یعنی بیش از 1 و نیم میلیارد تومن.این پول صرف ورزش های دیگه بشه بهتر نیست؟

 

به امید تداوم موفقیت های تیم ملی والیبال و همینطور سایر رشته های ورزشی در رقابت های جهانی و آسیایی.

/ 1 نظر / 14 بازدید
مجید

متاسفانه مسئولین در خواب غفلتند. اگر به جای اهمیت بیش از اندازه به فوتبال به فکر بقیه ی ورزش ها بودند وضعیت ما خیلی بهتر بود.