نامه عذرخواهی محمد نصرتی از مردم ایران

نامه عذرخواهی محمد نصرتی از مردم ایران

ایسنا نوشت: محمد نصرتی از مردم ایران خواست به خاطر سابقه بی‌حاشیه‌اش در طول سال‌های فعالیت ورزشی خود، او را مورد لطف و بخشش قرار دهند.

محمد نصرتی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس همزمان با عید قربان، با ارسال نامه‌ای از مردم و جامعه فوتبال تقاضا کرد که او را مورد بخشش خود قرار دهند.

متن این نامه به این شرح است:
به نام خداوند بخشنده مهربان
با سلام و تبریک عید سعید قربان به مردم شریف ایران
از اینکه می‌بینم متعاقب یک دهه تلاش و فعالیت صادقانه در فوتبال کشور همراه دیگر اعضای جامعه فوتبالی بر اثر یک اتفاق، که هیچ گونه پیش‌زمینه و قصد قبلی در آن نبود و صرفا بر اثر حرکت غیر ارادی صورت پذیرفته است موجبات کدورت و ناراحتی شما را فراهم نمو‌ده‌ام از همه شما پوزش خواسته و به امید بزرگواری شما و به پاس سابقه بی‌حاشیه در این سال‌های فعالیت ورزشی درخواست دارم اینجانب را مورد لطف و بخشش قرار دهید تا بتوانم همانند گذشته در کنارتان برای تعالی و شکوفایی فوتبال کشورم کوشش مضاعف نموده و سعی نمایم همچون گذشته همان گونه باشم که از یک بازیکن ملی‌پوش انتظار می‌رود.

خدایی که بیناترین و شنواترین است می‌داند رفتاری که من مرتکب شدم آگاهانه و ارادی نبوده است. وضعیت 5 ماه اخیر تیم ما را ببینید و فشارهای روانی حاکم بر ذهن‌مان را. در این شرایط گل زدن و بردن برای ما فراتر از یک اتفاق معمولی است و موجب بی‌اختیاری ذهنی و رفتاری شده و شوک روانی را پدید آورده است. اما این هم موجب نمی‌شود تا شرمساری خویش را از مدیران باشگاه، پیشکسوتان، طرفداران فرهیخته پرسپولیس و جامعه فوتبال به خاطر وقوع این حرکت غیر ارادی اعلام نکنم.

همچنین از اینکه ترویج دهندگان منکر صورت پذیرفته از این اتفاق به عنوان حربه‌ای علیه فرهنگ کشورم یا فوتبال و بازیکنان آن سوء استفاده کردند، اظهار تاسف می‌نمایم و در نهایت در روز عید سعید قربان از محضر خداوند بزرگ، طلب استمداد می‌کنم.

با تشکر
محمد نصرتی

 

واقعاَ فکر می کنه این حرف ها را بزنه تاثیری هم داره؟مردم روزی هزاران هزار حرف و عمل غیر اخلاقی و غیر اسلامی را تو کوچه و خیابون و حتی تلوزیون خودمون می بینند و می شنوند.این چیزها تازگی نداره؟اگه کسی فکر کنه رفتار شما چیز تازه ای هست یعنی تو این مملکت نبوده.خود مردم چندان براشون طلب حلالیت های تو اهمیتی نداره.در واقع این خود تو هستی که می خوای به خودت تسلی خاطر بدی.اینکه مردم اون صحنه ها را دیدند و تو ذهن شون نقش بسته و با دیدن تو به ذهن شون بر می گرده.بدون که تا ابد اون حرکات در افکار و تصورات مردم هست.فکر نمی کنم مردم ما از بابت این رفتارت چندان بغضی به دل گرفته باشند.مشکلات زندگی شون اونقدر هست که این مورد تو در مقابل شون ناچیز هست.مشکل خودت هستی و تفکرات خودت.تنها یک راه برای سالم سازی خودت داری و اونم اینکه واقعاَ خیرخواهی خودت را برای اجتماع ثابت کنی.و مطمئن باش اون تو فوتبال نیست بلکه تو اجتماع باید دنبالش بگردی.شما فوتبالیست ها ما شا الله پول تون از پارو بالا می ره.باید بری دنبال کارها خیر و عام المنفعه.کمک به پرورشگاه ها و نیازمندان.حمایت از ضعفای اجتماع.شک نکن با حضور خودت تو جمع مردم و اجتماع و جدا کردن خودت از حس شهرت طلبی و مال اندوزی می تونی وجه از دست رفته خودت را پیش خودت برگردونی.نامه نگاری راه نجات تو نیست.

/ 0 نظر / 4 بازدید