اصفهان متعلق به همه مردم ایران

این روزهای آخر سال اصفهان کماکان مملو از مسافران است.از جاهای مختلف ایران آخر تابستون را اومدند به اصفهان و ان شا الله که با خاطراتی خوش برگردند به شهرشون و مشغول کار و تحصیل بشند.

شخصاً معتقد هستم اصفهان متعلق به همه مردم ایران هست و همه باید از زیبایی هاش استفاده کنند و لذت ببرند.البته امیدوارم که نظافت شهر را هم حفظ کنند.

اصفهان واقعاً شهر زیبایی هست و اصفهانی ها عاشق شهرشون هستند.کمتر اصفهانی ای را می شه دید که تو سفر به جاهای دیگه ایران رضایت کامل داشته باشه.چون خود اصفهان نسبت به نقاط مختلف کشور همه جور امکانات و تفریحاتی را داره.البته در چارچوبه های قوانین کشورمون.به همین دلیل سفر برای اصفهانی ها صرفاً عوض کردن آب و هوایی هست و رفع روزمرگی.

معتقدم اصفهانی ها به شکرانه داشتن شهری به این بزرگی و زیبایی باید خیلی بیشتر از سایر ایرانی ها تلاش کنند کما اینکه اصفهانی ها تو جنگ تحمیلی به جرات می شه گفت رده اول را در اختیار گرفتند.بیشترین تعداد جانباز در ایران و جز بیشترین تعداد شهدا برای کشور شاید چیزی جز شکرگذاری به خاطر اصفهانی بودن نیست.

امیدوارم که مسئولان کشور به همه نقاط کشور به دید یکسانی نگاه کنند تا توسعه یافتگی به طور همسانی صورت بگیره و هر استانی و شهری برای خودش یه مکان تفریحی و دیدنی باشه.

ایران دوستت دارم.اصفهان عاشقتم.

/ 1 نظر / 17 بازدید
آیدا

کلا اصفهان خیلی قشنگه!!!!!!!!اگه یه عالمه مال وثروت بهم بدن بازم از اصفهان نمیرم!!!!!!!!!!!!وبلاگ خوشملی داری @ به منم سر بزن. بااااااااااااااااااای