دیدگاه اصفهانی
یک وبلاگ از یک اصفهانی برای اظهار نظر در هر موردی البته به زبان خودمونی 
نويسندگان
لینک دوستان

البته اولین زلزله شهرم درطول عمرم.

امروزصبح ازخواب پاشدم که برم سر کار.ساعت 5 و نیم صبح.وقتی رفتم بیرون تو میدون بزرگ مون دیدم چقدر چادر زدند!؟چقدر ماشین دور و بر پارک هست!؟هاج و واج بودم.رو هوای عید گفتم یعنی مسافرند؟آخه این همه؟کجا بودند؟تا اینکه هم سرویسیم اومد و ازش پرسیدم چه خبره؟گفت دیشب زلزله شده بود؟

بله من و خانومم اونقدر خواب مون سنگین بود که نفهمیده بودیم؟نمی دونم چطور شده بود که متوجه نشده بودم؟وقتی متوجه شدم خنده ام گرفته بود؟به هم سرویسیم گفتم جدی می گی؟گفت دیشب حدود 1 زلزله شد و مردم ریختند بیرون.یه عده هم به مسخره بازی و بوق زدن و شلوغ کردن.دوست مون می گفت نگذاشتند بیخوابیم.

خلاصه امروز اولین زلزله عمرم تو اصفهان شده بود نقل محافل.خیلی دوست داشتم یکبار زلزله و حس و حال و صداش را بشنوم و تجربه کنم ولی این بار که نشد!؟خیلی ناراحت شده بودم.شاید بگید این دیگه کیه؟خب دوست داشتم ببینم اونچه که تو تصور و دهنم هست چقدر واقعیت داره؟امیدوارم هیچ وقت زلزله ویرانگر را تجربه نکنم اما مثل این یکی را ببینم.

به هر حال هر چی گذشت و خدا را شکر اتفاقی برای مردم شهرم نیوفتاد.البته اصفهان با توجه به وضع گسل هاش هیچ وقت بالاتر از همین حدود را تجربه نخواهد کرد.گسل ها اصفهان همین حدود 4 ریشتر هستند.مطمئن باشید اصفهان امن هست.

[ ۱۳٩٢/٢/۱ ] [ ۱٢:٠۱ ‎ق.ظ ] [ محمد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
لینک های مفید
Online User

Powered by WebGozar