دیدگاه اصفهانی
یک وبلاگ از یک اصفهانی برای اظهار نظر در هر موردی البته به زبان خودمونی 
نويسندگان
لینک دوستان

به خاطر ازدواج و جابجایی هنوز تو خونه جدید اینترنت ندارم.به همین خاطر هست که به روز نیستم.ان شا الله به زودی اینترنتم راه بیوفته و مثل قبل فعال باشم.البته مثل قبل نمی شه.چون به هر حال مسئولیت ها و مشغله های جدید زندگی جدید هست اما سعی می کنم فعال باشم.

[ ۱۳٩۱/٧/٧ ] [ ٧:٠٥ ‎ب.ظ ] [ محمد ]

مشکلات اقتصادی داخلی و تحریم های خارجی واقعاً دیگه داره طاقت فرسا می شه.تورم روز به روز داره کمر مردم را می شکنه.تا کی باید این گرونی ها را تحمل کنیم.برای منی که تازه ازدواج کردم و با یک حقوق ثابت باید خرج ها را با تورم ساعت به ساعت و روز به روز انجام بدم خیلی سخت هست.تازه خدا را شکر من کار دارم وای به اونایی که کار ندارند یا اگه دارند حقوقشون اونقدری نیست که لااقل شکم شون را سیر کنند.

اون کسایی که تو داخل کشور با بی کفایتی هاشون اقتصاد را نابود کردند و اون خارجی هایی که برای منافع شخصی شون با تحریم ها مردم ما را تحت فشار گذاشتند روزی باید جواب پس بدند که چرا این جور با مردم ایران رفتار کردند.حداقل توقع مردم ایران این هست که مسئولان مون فشارهای وارد شده به مردم و تورم شدید را بپذیرند تا بلکه مردم از ته دل باهاشون همراهی کنند.همه می دونند که تحریم ها داره به کشور صدمه می زنه ولی مسئولان کشور منکرش هستند.به خدا مردم ما اگه باهاشون رو راست برخورد بشه از جون مایه می گذارند.

خدا کنه اتفاق بدی برای ایران عزیزمون نیوفته.

[ ۱۳٩۱/٧/٧ ] [ ٦:٤٥ ‎ب.ظ ] [ محمد ]

دیشب نخست وزیر اسرائیل در سازمان ملل به طرز خنده داری سخنرانی کرد.اون هم منظورم اون نقاشی بود که آورد و مثل کلاس های درس ابتدایی به بچه ها درس داد.از خنده روده بر شده بودم.خیلی زشت هست که فردی در این سطح از یک کشور اینجور برای دیگران سخنرانی کنه.یعنی طرف مقابل هاش اونقدر کج فهم هستند که حرفش را نمی فهمند که تابلو عکس بمب را باید نشون بده.چه پرسه سنگینی را برای طراحی و چاپ و تحلیل این عکس طی کردند واقعاً!!!

هر چند این عکس ساده می تونه یه خطر و اتفاق بزرگ پشتش باشه که اگه اتفاق بیوفته خنده روی لب هیچکس نخواهد موند اما در کل کار مضحکی بود.

در آخر بگم که اسرائیل خیلی خیلی خیلی از سیاست های ایران می ترسه.این مثل روز روشن هست که اینجور از کشورها می خواد در مورد ایران موضع بگیرند.ترس در رفتارشون موج می زنه.

[ ۱۳٩۱/٧/٧ ] [ ٦:۳۱ ‎ب.ظ ] [ محمد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
لینک های مفید
Online User

Powered by WebGozar